Paslaugos

car-transportation

Automobilio transportavimas

Poreikis transportuoti automobilį ne visada atsiranda po eismo įvykio. Kartais automobilis dėl teisinių priežasčių tiesiog negali legaliai dalyvauti eisme arba reikia transporto priemonę nugabenti iš vienų dirbtuvių į kitas, kad galėtų būti tęsiami remonto darbai.

Mes galime transportuoti bet kokią transporto priemonę, nepriklausomai ar ji gali pati judėti, ar ne. Taip pat galime transportuoti automobilį su nesisukančiais ratais. Vienintelė sąlyga – krovinio svoris iki 3 tonų.
car-with-damaged-chassis-or-body-geometry-transportation

Automobilio su pažeista važiuokle ar kėbulo geometrija transportavimas

Turime galimybę transportuoti automobilius, kurių ratai yra užblokuoti. Būna atvejų, kai užstringa rankinis stabdis arba nėra galimybės išjungti stovėjimo padėties greičių dėžėje. Šie automobiliai vis tiek gali būti transportuoti.
Dažniausiai šia paslauga naudojasi žmonės, kurie dėl gedimo sava eiga nuvažiuoti į servisą tiesiog negali.
low-car-transportation

Itin žemų automobilių transportavimas

Itin žemus automobilius galima transportuoti automobilvežiu, arba vadinamu „traliuku“, kurio platforma nusileidžia hidraulikos pagalba. Tokiai platformai nereikalingi papildomi užvažiavimai, nes pati platforma nusileidžia iki pat važiuojamosios dalies ar kito paviršiaus, ant kurio stovi transportuoti paruoštas automobilis.
passenger-car-suv-minibus-opening-on-wheel

Lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų atvertimas ant ratų

Ne paslaptis, kad po sudėtingesnių eismo įvykių transporto priemonės atsiduria netikėčiausiose vietose bei ne visuomet stovi ant ratų. Nors dauguma tokių defektų būna netinkami remontuoti ir transporto priemonės į eismą negrįžta, bet tik įvykus tokiam atsitikimui reikia džiaugtis, jei nenukentėjo nei vienas žmogus ir rasti būdą, kaip pašalinti susidariusią kliūtį nuo važiuojamosios dalies ar kitos vietos.
repair-diagnostics-on-the-go

Smulkus remontas bei diagnostika kelyje

Atvykęs į vietą, kur automobilis sustojo, mūsų vairuotojas gali įvertinti esamą problemą ir nuspręsti ar yra būdas šią problemą išspręsti vietoje. Jei paaiškėtų, kad atsirado specifinis defektas, kurį būtų galima greitai sutaisyti specializuotame servise, tuomet galėsime nedelsiant transportuoti automobilį.
construction-special-machinery-transfer

Statybinės ir specialiosios technikos pervežimas

Transportuojame techniką, kuri yra savaeigė arba turi ratus, bet nėra skirta eksploatuoti bendrojo naudojimo keliuose. Krovinio svoris negali viršyti 3 tonų.

Platforma yra vientisa, taisyklingos formos ir neturi ertmių viduryje, todėl galima pritvirtinti įvairaus dydžio krovinius ir nesibaiminti, kad jie gali nukristi.
wheel-replacement

Rato pakeitimas

Jei automobilyje yra atsarginis ratas, kuris gali būti pakeistas, tuomet atvažiuosime ten, kur sustojote ir pakeisime ratą. Keitimui naudosime savo įrankius, todėl domkratas, veržliaraktis ir kiti įrankiai nėra būtini.

Nuleistas ratas nesustabdys kelionės, tik nutikus nelaimei reikia nepasimesti, o imtis veiksmų.
aid-sticking-tensioning-on-the-chassis-part

Pagalba užklimpus, ištempimas ant važiuojamosios dalies

Naudodami galingą hidraulinę gervę galime ištraukti net stipriai įklimpusį automobilį. Svarbiausia, kad būtų įmanoma atvažiuoti netoli automobilio ant stabilios plokštumos. Automobilis gali būti pažeistas ir nesikurti, tai traukimui įtakos neturi.
fuel-delivery-car-start-up

Degalų atvežimas bei automobilio užvedimas

Jei supratote, kad tikrai pasibaigė degalai, paskambinkite mums, praneškite savo vietą bei degalų tipą, o mes stengsimės kuo greičiau pristatyti degalus bei užpildyti automobilio baką.

Jei automobiliai su vidaus degimo varikliais sunaudojo visus degalus, juos galime papildyti bet kur. Bet jei elektromobiliui išsikrovė baterijos, galėsime padėti tik transportuodami elektra varomą automobilį iki artimiausios krovimo stotelės.
engine-starting-discharged-battery

Variklio užvedimas išsikrovus akumuliatoriui

Išsikrovus automobilio akumuliatoriui tampa neįmanoma užvesti jo variklio. Gerai, kad šiuo atveju nėra būtina automobilio transportuoti į dirbtuves. Galima atvykti į vietą, kur yra automobilis ir užvesti variklį naudojant išorinį energijos šaltinį.
construction-materials-large-dimensional-cargo-transportation

Statybinių medžiagų bei didelių matmenų krovinių transportavimas

Kai kurie nestandartinių matmenų kroviniai negali būti transportuojami uždaroje priekaboje, todėl pasirenkama atvira platforma, o platformos funkcija nusileisti stipriai pagerina krovimo procesą. Kreipkitės ir įvertinsime galimybę pritaikyti savo technikos funkcionalumą Jūsų poreikiams.
other-servies

Kitos paslaugos

Galime suteikti kitas paslaugas, kurios gali būti atliktos naudojantis mūsų specifinę techniką ir pritaikant sukauptą patirtį. Esame jauna įmonė ir stengiamės visuomet rasti naujų, nestandartinių sprendimų. Jei turite idėją, kuo galime būti naudingi, neabejokite ir susisiekite, galbūt rasime būdą, ir bendradarbiavimas suteiks abipusės naudos.