DUK

Kur galima pamatyti jūsų klientų atsiliepimus ?

Visus atsiliepimus, bei teikiamų paslaugų įvertinimą galite rasti mūsų įmonės „Google“ mano verslas paskyroje. Būtų labai džiugu, jei po paslaugų suteikimo galėtumėte išreikšti savo nuomonę ir įvertinti teikiamų paslaugų kokybę ir Jūs. Galime kartu su Jumis pasidžiaugti gerais savo darbų atsiliepimais, o kiekviena pastaba ir konstruktyvi kritika padeda mums tobulėti ir ateityje teikti dar geresnės kokybės paslaugas.

Ar sumokėjus už paslaugas išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip, paslaugos teikiamos oficialiai ir kiekvienas atsiskaitymas dokumentuojamas.

Ar pagalbą kelyje teikiate tik Kauno regione?

Techniškai pagalbą kelyje galime teikti visoje Lietuvoje, bet Kaune laikomas transportas, todėl dėl laiko ir kitų sąnaudų pagalbą kelyje teikiame Kauno regione. Iš čia automobilius transportuojame į visą Lietuvą, o prireikus ir į kaimynines šalis. Kauno regionas apima Kauno, Prienų, Raseinių, Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių miestus ir rajonus bei Birštono miesto savivaldybę.

Kokio didžiausio svorio automobilį galite transportuoti?

Transportuojame visų tipų transporto priemones iki 3.5t svorio.

Ar pavyks transportuoti automobilį, jei avarijos metu automobiliui buvo išmuštas ratas, stipriai deformuotas kėbulas ir išsiliejo skysčiai?

Tikrai taip. Naudojant specialias pagalbines priemones įmanoma transportuoti net labai stipriai deformuotus automobilius. Pakrovimo ir nukrovimo metu dedamos pastangos, kad kuo mažiau nukentėtų aplinka bei kiek galima būtų išsaugota transporto priemonė.

Kaip apskaičiuojama pagalbos kaina nakties metu bei švenčių dienomis?

Pagalba kelyje nakties metu, savaitgaliais bei švenčių dienomis kainuoja 1.5 karto daugiau.

Ar gavus sąskaitą už pagalbą kelyje, mano išlaidas atlygins draudimas?

Vairuotojams, kurių automobilis turi KASKO draudimą, visos pagalbos kelyje išlaidos kompensuojamos draudimo kompanijos, nebent draudimo sutartyje numatyta kitaip. Vairuotojams, kurių automobilis turi Civilinės Atsakomybės draudimą ir eismo įvykis nutiko ne dėl jų kaltės, visos pagalbos kelyje išlaidos taip pat kompensuojamos draudimo kompanijos. Vairuotojams, kurių automobilis turi Civilinės Atsakomybės draudimą ir eismo įvykis nutiko dėl jų kaltės, dėl pagalbos kelyje paslaugų kompensavimo reikėtų konsultuotis su draudimo kompanija.

Kaip sekasi?

Gerai. Kaip sekasi Jums?

Ar yra galimybė transportuoti automobilį su žeminta važiuokle?

Taip, dėka taisyklingos formos hidraulinės platformos, kuri automobilio krovimo metu yra nuleidžiama prie važiuojamosios dalies, automobiliai su žemesne nei standartinė važiuoklė yra pakraunami be apgadinimų. Tais atvejais, kai automobilis yra itin žemas, papildomai naudojamos medinės trinkos, kad būtų eliminuojami nedideli paviršiaus netolygumai.

Koki apribojimai taikomi vežamam kroviniui?

Iš esmės yra tik svorio apribojimas, krovinys turi sverti iki 3,5t. Platformos matmenys yra 2.3x6.0m, todėl visi standartiniai tokio svorio automobiliai be problemų telpa.

Per kiek laiko atvyks pagalba?

Standartiškai miesto ribose pagalba atvyksta per 15-30min, o užmiestyje priklausomai nuo atstumo. Susisiekus telefonu prieš patvirtinant užsakymą būsite perspėti, kiek reikėtų palaukti pagalbos ir galėsite nuspręsti ar pasiūlymas tenkina.

Ar kartu su automobiliu gali būti vežami keleiviai?

Automobilvežyje be vairuotojo dar yra dvi sėdimos vietos keleiviams. Jie gali važiuoti kartu su transportuojamu automobiliu. Jei keleivių yra daugiau, tuomet jiems teks važiuoti kitu būdu, nes sėdėti vežamame automobilyje draudžia KET.

Ar pavyks transportuoti automobilį, kuris neturi kilpos lynui pritvirtinti?

Nereikia jaudintis, jei nerandate tempimo kilpos, naudojant specialią techniką automobilį pakrausime jo nepažeidę.

Ar už paslaugas galima atsiskaityti mokėjimo kortele?

Kol kas atsiskaityti galima grynaisiais pinigais arba mobiliu mokėjimu, bankiniu pavedimu. Jei bus poreikis, ateityje įdiegsime atsiskaitymą mokėjimo kortele.
Turite klausimų, susijusių su mūsų teikiamomis paslaugomis ? Susisiekite, mes pasirengę Jums atsakyti !