Apie mus

IĮ „Bumaris“

IĮ „Bumaris“ teikia techninę pagalbą kelyje Kauno regione. Paslaugos teikiamos visada, nepriklausomai nuo paros laiko, dienos ar kitų aplinkybių.

Manome, kad žmonės, netikėtai patyrę sunkumus, turi teisę gauti greitą ir malonią profesionalų pagalbą. Džiaugiamės galėdami sunkią akimirką paversti bent šiek tiek lengvesne. Ačiū, kad pasikliaujate mumis.

Suteikti techninės pagalbos kelyje negalėtume be specialios transporto priemonės – automobilvežio, dar liaudyje žinomo kaip tralas ar traliukas – evakuatorius. Šis specialios paskirties transportas turi hidraulinę platformą ir galingą hidraulinę gervę, todėl skirtingai, nei tradiciniai vežėjai, galime suteikti išskirtinai techninei pagalbai būdingas paslaugas. Transportuoti visiškai deformuotas transporto priemones, jas atversti, ištraukti iš šalikelės. Dėl šių priežasčių galime sąžiningai vadintis technine pagalba kelyje.

Akivaizdu, kad visi specialios technikos privalumai gali būti išnaudojami tuo atveju, kai ja naudojasi savo darbą išmanantis personalas. Mūsų vairuotojas turi transporto inžinerijos išsilavinimą, reikiamas kategorijas ir 95 kodą, o patirties įgijo vairuodamas įvairias transporto priemones kelyje bei oro uosto teritorijoje. Aviacijos srityje įgyta praktika yra unikali, nes niekur kitur taip nėra vertinamas tikslumas bei punktualumas.

Sąmoningai eismo įvykio numatyti negali niekas. Kuo tikrai galime pasirūpinti, tai kad naudojama technika būtų maksimaliai saugi ir tinkamai prižiūrėta. Deja, kartais nutinka situacijų, kuomet be kitų pagalbos išsiversti neįmanoma. Mes rūpinamės, kad nutikus netikėtai situacijai galėtumėte kuo lengviau susitvarkyti ir turėti kuo mažiau rūpesčių. Kiekvienas klientas nusipelno malonaus bendravimo ir pagalbos pagal poreikius.

Kviečiame visą parą skambinti mums telefonu ar rašyti el. laišką.