Pigus traliukas Kaune

Atsiradus poreikiui pervežti nevažiuojančią transporto priemonę Kaune, iš Kauno, į Kauną, pro Kauną ar link Kauno, Jums mielai pasitarnaus tralas TECHNINEPAGALBAKELYJE.LT

Sakoma, „jei nesi internete, tavęs išvis nėra“. Šiuo metu internetinė svetainė yra labiau būtinybė, nei privalumas. Žinoma, svetainė privalo būti lengvai pasiekiama bei intuityviai valdoma, kad teiktų daugiau naudos naudotojams.

Apgailestaujame, kad mūsų klientai patiria daug streso, patekę į nepavydėtinas situacijas kelyje, bet džiaugiamės, kad galime sunkią akimirką padėti ir bent šiek tiek palengvinti procesą, kurį tenka patirti sugedus automobiliui ar patekus į eismo įvykį.

Nepamirškite, kad dėka lygios platformos, esame naudingi ne tik tranportuojant eisme dalyvauti netinkamas transporto priemones, bet ir įvairią statybų, žemės darbų techniką, kuriai ilgi atstumai yra neįveikiami.

Kad įsitikintumėte teikiamų paslaugų kokybe, o pagalba būtų pigi, skelbiame AKCIJĄ ! Gegužės bei birželio mėnesį visoms techninės pagalbos bei asistavimo paslaugoms taikoma 15% nuolaida.